פרגולות אלומיניום

וסגירות חורף

פרגולות אלומיניום הם פריט חובה אצלכם במרפסת או בגינה.
הפרגולה מאפשרת יצירת צל בשמש הישראלית ועדיין להנות מהאוויר ומאפשרות של החוץ.
יתרונות פרגולות האלומיניום על פני פרגולות עץ היא העמידות אין צורך לצבוע כל שנה אין צורך להחליף כל כמה שנים , הפרגולה עמידה בפני פגעי מזג אוויר.

בנוסף למראה העץ אותו אנו יכולים להשיג ע"י פרגולות אלומיניום דמוי עץ יש לנו את היכולת לעשות פרגולה מודרנית ומעוצבת בהתאם לטרנדים החדישים ביותר , עם הצללות הנפתחות ונסגרות ע"י מנועים חשמליים או ע"י מנואלות ידניות אנו נתאים לך את הפרגולה המתאימה ביותר לצרכים של הלקוח ולקו העיצובי של ביתו.

לב אלומיניום תעניק לכם פתרונות הצללה מתקדמים ביותר לעסק, לבית, למרפסת השמש או לגינה.

סגירת חורף

סגירות חורף מאלומיניום

סגירת החורף מאלומיניום משלבת איכות ונוחות חסרי תקדים , לב אלומיניום מתכננת מעצבת ומתקינה סגירות חורף בבתים פרטיים ועסקים , במגזר העסקי מתאימה סגירת החורף לבתי קפה ומסעדות , סגירות החורף מיוצרות מאלומיניום איכותי בשילוב זכוכית בהתאמה מושלמת לצורכי הלקוח סגירות החורף משלבות מערכות אלומיניום חשמליות לפתיחה וסגירה כל זה בהתאמה לעיצוב ולצרכי העסק

מעוניינים לסגור את המרפסת שלכם לקראת החורף?

השאירו לנו פרטים , ונשמח ליצור אתכם קשר
לחצו כאן

פרגולות

פרגולות אלומיניום חשמליות

בשמש הישראלית חם ועדיין אנו רוצים להנות מהאוויר של החוץ. פרגולות האלומיניום עמידות ואין צורך לצבוע אותןכל או להחליף כל כמה שנים , בניגוד לפרגולות עץ. במידה ורוצים את מראה העץ אנו יכולים להשיג זאת ע"י פרופיל דמוי עץ. יש לנו את היכולת לעשות פרגולה מודרנית ומעוצבת בהתאם לטרנדים החדישים ביותר, עם הצללות הנפתחות ע"י מנועים חשמליים. אנו נתאים לך את הפרגולה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

מעוניינים בפרוגלה חשמלית?

השאירו לנו פרטים , ונשמח ליצור אתכם קשר
לחצו כאן

פרגולות

פרגולות אלומיניום קבועות

אנו נתאים לך את הפרגולה המתאימה ביותר לקו העיצובי של הבית. לב אלומיניום תעניק לכם פתרונות הצללה מתקדמים ביותר. בלב אלומינום יש לנו את היכולת לעשות פרגולה מודרנית ומעוצבת בהתאם לטרנדים החדישים ביותר, כאשר אנו שמים דגש על איכות, עמידות ומתן שרות במהלך ההתקנה ואחריה . כדי שתכלו להנות מתהליך יצירת הבית שלכם .

מעוניינים בפרוגלה קבועה?

השאירו לנו פרטים , ונשמח ליצור אתכם קשר
לחצו כאן