סגירת מרפסת

סגירת מרפסת

שיתוף תוכן

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

סגירת מרפסת – כל הצעדים שחשוב לקחת בחשבון

כבעלי בתים, אנו מחפשים ללא הרף אחר פתרונות שיאפשרו לנו למצות את המיטב מהחללים שלנו. לעתים קרובות, אנו עשויים לגלות עם השנים שישנם חללים רבים במבנה שאינם מנוצלים כיאות. אם נערוך בהם את השינויים המתאימים, נוכל להתאים את הבית לצרכים והעדפות שלנו טוב מאי פעם ולהעלות את ערך הנכס שבבעלותנו. אין כל ספק כי מבין שלל המשימות שניתן לבצע למטרה זו בבית, סגירת מרפסת היא אחת מהפופולריות והיעילות ביותר. המרפסת הסגורה תאפשר לך ליהנות מחלל משמעותי בביתך לאורך כל השנה, גם כשמזג האוויר סוער בחוץ. המרפסת הנכונה יכולה לשנות באופן דרמטי את חוויית המגורים ואת אורח החיים שלך ותשווה אופי חדש לחזית הבניין. 

עם זאת, הפרויקט הזה לא יתאים בהכרח לכל חלל והאתגרים בדרך להשלמת המשימה עשויים להיות רבים. חשוב שנזכור, סגירת מרפסת דורשת אנשי מקצוע מיומנים וחומרי גלם מאיכות טובה, כדי להבטיח שאכן נוכל ליהנות מהיתרונות במשך שנים. צוות לב אלומיניום, המלווה לקוחות מכל המגזרים במשך שנים בהתקנת מערכות זכוכית ואלומיניום, אסף עבורך את כל הנקודות החשובות שיש לבחון בדרך לביצוע העבודה.

האם סגירת מרפסת היא הצעד הנכון עבורי?

על אף האתגרים שהיא מציבה, גם למרפסת פתוחה יתרונות משלה. למרבה הצער, אנחנו לא יכולים לקבל הכול. הישיבה באוויר הפתוח עשויה להיות מפתה עד שעם הגשם הראשון נגלה שתנאי מזג האוויר מגרשים אותנו מפינת החמד הנעימה שלנו. מצד שני, אם לא נתכנן אותה נכון, המרפסת הסגורה עשויה להרגיש מעיקה וסגורה ובמידה רבה, אנו מפסידים חלל חוץ שנוכל ליישם בביתנו. אלו כמה מהשיקולים לסגירת המרפסת.

להגדיל את שטח הבית

הטיעון החזק ביותר לבצע סגירת מרפסת הוא ניצול אופטימלי של השטח. תחימת המרפסת תוסיף עוד מספר מטרים לשטח הפנים של הבית. עם זאת, לא מדובר כאן רק בשיקול מתמטי, אלא עיצובי. עלינו לוודא מראש שנוכל לחלק מחדש את שטח הבית שלנו בצורה יעילה ולעשות שימוש ראוי במטרים החדשים שנרוויח.

 שקט ופרטיות

כל עוד נקפיד על מסגור איכותי, תשמש לנו סגירת המרפסת כפתרון בידוד אקוסטי חשוב ויעיל בבית. משמעות הדבר בפועל היא שנוכל לשבת בנחת במרפסת שלנו מבלי להישאב אל תוך הרעש וההמולה של הרחוב בחוץ ולשמור על הפרטיות שלנו. סגירת המרפסת תאפשר לך להוסיף פתרונות הצללה לשליטה אופטימלית במידת החשיפה שלך לאור השמש ולמבטי העוברים ושווים.

לשיפור היעילות האנרגטית

עם בידוד נכון על החלונות, סגירת מרפסת תייעל את פתרונות החימום שלך ותאפשר לך לחסוך הון בצריכת החשמל. מעבר לעובדה שפתרון זה יקדם חיסכון כלכלי, הוא יהפוך את הבית שלך לירוק יותר. 

כך נתכנן סגירת מרפסת מושלמת

בדיוק כמו בכל תהליך שיפוץ בבית, גם סגירת מרפסות דורשת תכנון קפדני מבעוד מועד. כשעומד לרשותך איש מקצוע בעל שנים רבות של ניסיון והיכרות עם פתרונות אלומיניום מתקדמים, יש לך ערובה שכל הצרכים שלך יקבלו מענה. כדי להבטיח שהעבודה אכן תשרת אותך נאמנה, כל פרויקט שלנו בלב אלומיניום מתחיל בלמידה מעמיקה של צרכיך. לקראת תכנון סגירת המרפסת שלך, אלו כמה מהשאלות שחשוב מאוד לשאול את עצמך.

  • האם המרפסת תעניק לנו תחושת מרחב מיטיבה יותר כשהיא סגורה או דווקא כשהיא פתוחה לחזית? עלינו לוודא שהמטרים הנוספים אכן ישרתו את חוויית השימוש בחלל לטובה.
  • האם התקנות ברשות המקומית שלך מתירות כלל לסגור את המרפסת? חשוב שנפנה לגורם הרלוונטי ונברר את הדברים מעבר לכל ספק לפני שניכנס להתחייבויות כספיות ולעבודה המורכבת. 
  • מהם השימושים שבכוונתך לעשות במרפסת החדשה? אחרי הכול, מרפסת סגורה יכולה לשרת מטרות רבות ומגוונות. חשוב שנבחן כיצד הפתרון הזה ישרת את אורח החיים שלנו וכיצד הוא יוכל לשרת אותו גם בעתיד, כשהצרכים שלנו ישתנו עם הזמן. האם יש בעיית רעש במתחם? האם רוח פרצים מהמרפסת מקשה על חימום הבית? האם חסר לך מרחב אירוח נעים הפונה לנוף? אלו רק כמה מהצרכים שהמרפסת יכולה לפתור. ככל שנכיר את הצרכים שלך יותר לעומק, כך נוכל להתאים את הפתרון שנספק לך באופן שיספק להם מענה מלא ושלם יותר. 

לא להתפשר בשום אופן על חומרי הגלם

סגירת מרפסת אינה רק פתרון אסתטי, היא תשפיע באופן ניכר על חזית המבנה שלך בכל ההיבטים. היא מספקת בידוד, משנה את טווח הראייה שנשקף מהמרפסת ועשויה להשפיע באופן דרמטי על ערך הנכס שלך. חשוב שנבחר באיש המקצוע שיוכל לספק מענה לכל ההיבטים הללו ומעל לכול, להבטיח שחזית הזכוכית החדשה שלך תהיה בטיחותית לשימוש. יש לוודא כי איש המקצוע שלך עובד עם מסגרות אלומיניום מאיכות טובה שיספקו עמידות מפני שחיקה ופגעי מזג האוויר וישמרו על נראות טובה לאורך שנים. כמו כן, יש להבטיח כי הזכוכית בה ייעשה שימוש היא מחוסמת או עם למינציה וכדי להבטיח בידוד תרמי איכותי, מומלץ להשתמש בזיגוג כפול.  לא משנה אילו צרכים נדרשים למרפסת שלך, כשזה מגיע לתכנון סגירת מרפסת , לב אלומיניום הם הבחירה האידיאלית שלך. לאורך כל שלב התכנון, מלווה אותך מהנדס המתמחה בתכנון קירות מסך לבנייה פרטית. לאחר למידת כלל הצרכים ומאפייני המבנה, נסייע לך לעצב את המענה המדויק ביותר לחוויית המגורים שלך. עם חומרי גלם מהטובים בענף ועבודה על פי תקן ISO 9001-2015, מובטח לך ראש שקט לאורך כל שנות השימוש במרפסת שלך. למידע נוסף, אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר עוד היום.

נושאים נוספים

חלון בלגי
חומרים מקצועיים

חלון בלגי

חלון בלגי איכותי ואמין שיחזיק לאורך שנים, חשוב שנעבוד עם איש מקצוע מנוסה ומיומן. המומחים של לב אלומיניום ריכזו עבורך כאן כל מה שחשוב לדעת על חלונות בלגיים, כיצד הם ישרתו את חוויית המגורים שלך ומה חשוב לקחת בחשבון בתהליך ההתקנה.

קרא עוד »
חלונות לחדר שינה - לב אלומיניום
חומרים מקצועיים

חלונות לחדר שינה

בחירת חלונות לחדר שינה ובחירת חלונות בכלל, נמצאת בדרך כלל בתחתית הרשימה והרבה אנשיםנמצאים תחת הרשום שמדובר בהחלטה קלה ומהירה – אז כנראה שאתם תהיו מופתעים. חלונות הבית ובפרט חלונות לחדר השינה נחשבים לבין ההוצאות המשמעותית שיש אחרי השלד. ולכן חשוב להבין שהם יתפסו חלק נכבד מהתקציב.

קרא עוד »
אין יותר מאמרים להצגה