חלונות מינימל

חלונות מינמל

שיתוף תוכן

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

עם הביקוש הבולט שהולך וגובר למערכות חלונות מינימל, לב אלומיניום בחרה להתמחות בייצור פרופילי מינימל. בצעד זה אנחנו מקבלים את דור המינימל החדש שפורץ דרך בעולם פרופילי האלומיניום היוקרתיים.

מאפייני מערכות המינימל

מערכות המינימנל או סלים, הן מערכות: דקות, חזקות ומדויקות. וכבר עכשיו אנו רואים גידול בביקושים מצד לקוחות, אדריכלים ומעצבי פנים. עולם פרופילי חלונות האלומיניום עובר לאחרונה למערכות מינימליות, כדי להעניק למרחב הביתי אפשרות להכניס את כל הנוף שבחוץ פנימה.
פרופיל אלומיניום מינימליסטי ודק, שנותן את כל הבמה לנוף הנשקף מבעד לזכוכית. חלונות מינימל כובשים את עולם העיצוב והאדריכלות ולא סתם. הם עושים זאת בזכות המראה העיצובי החדשני והנקי, שיחליף בסופו של יום את חלונות האלומיניום כפי שאנחנו מכירים. הסטנדרטים של כולנו הולכים להשתנות. במקום החלונות השגרתיים, עם פרופיל האלומיניום הרחב והגדול, נראה היום יותר ויותר חלונות מעוצבים בסגנון מינימלסטי.

לאן מתאים חלון מינימל?

חלונות מינימל מתאמים למפתחים רחבים וגדולים. הם מספקים תחושת מרחב לבית , זאת בזכות עובי הפרופיל. למעשה מהרצפה ועד התקרה נראה בעיקר זכוכית עם עיטור דק ויפה של פרופיל אלומיניום.

האם מערכות המינמיל בתקנים?

חלונות המינימל עומדים בכל התקנים המחמירים באירופה ובארץ. הם מגיעים עם טכנולוגיה חדשנית אשר מאפשרת בידוד אקוסטי ותרמי מעולים. חלונות מינמיל נחשבים לבחירה מצוינת למזג האוויר והאקלים בישראל. וזאת בשל הבידוד התרמי והאקוסטי המצוינים שיש בחלון המינמל. אשר נחשב בעלום כחלון איכותי ביותר.

כיצד משתלבים חלונות המינמל בעיצוב הבית?

הבתים היום, נוטים למינימליזם. כדי לאפשר הכנסה של מקסימום נוף מהחוץ פנימה. ישנם יותר ויותר בתים ודירות אשר בוחרים בסוג חלון אלומיניום זה. וזה לא סתם, העיצוב והפונקציונליות לצד הבידוד הם יתרונות אשר עונים על כל דרישות שניתן לבקש מחלון. על כן אדריכלים ומעצבי הפנים בשוק לא מוותרים עליהם באף פרויקט.
אנחנו בלב אלומיניום מאמינים שחלונות אלומיניום בבית צריכים להיות יפים וחזקים, חלונות אלומיניום הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. ולכן אנחנו כאו מחכים לכם עם יועצי האלומיניום שלנו, כדי שניצור יחד בית .

מוזמנים  ליצור קשר, לב אלומיניום מגשימים חלונות מינימליים לבית.

.

נושאים נוספים

חלונות מינמל
חומרים מקצועיים

חלונות מינימל

עם הביקוש הבולט שהולך וגובר למערכות המינימל, לב אלומיניום בחרה להתמחות בייצור פרופילי מינימל. בצעד זה אנחנו מקבלים את דור המינימל החדש שפורץ דרך בעולם פרופילי האלומיניום היוקרתיים.

סורגים שקופים
חומרים מקצועיים

סורגים שקופים – שאלות נפוצות

סורגים שקופים, כל השאלות שרציתם לשאול והתשובות שלהן. לב אלומיניום, מייצרים סורגים שקופים לבטיחות דיירי הבית מבלי להתפשר על עיצוב הבית.