חלונות לבית

חלונות לבית פרטי

שיתוף תוכן

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

הגיע הזמן להחליף חלונות לבית? חשוב שלא נעבוד לבד

מדהים לחשוב על כל השימושים שמשרתים חלונות הבית שלנו. הם חלק מהמבנה היסודי של הבית, אך מהווים גם היבט עיצובי רב חשיבות. ישנם שיקולים כה רבים בבואנו לבחור חלונות לבית, הם מספקים אוורור ותאורה טבעית והמיקום וההתקנה הנכונים יכולים לקבוע במידה רבה כמה נוכל למצות מהם את המיטב. האם נקבל את הנוף המושלם מחזית הבניין שלנו? האם נוכל ליהנות מכיווני אוויר טובים כשנעים בחוץ ומבידוד איכותי כשעדיף להסתגר בבית? עד כמה הפרטיות שלנו נשמרת? אלו רק כמה מהשאלות שעשויות לעלות בבואנו להתקין חלונות חדשים. 

פרויקט התקנת או החלפת חלונות אידיאלי יהיה כזה שייקח בחשבון את כל אופני השימוש והצרכים שלך ויישם את ההיבטים הרלוונטיים לחלון לאורך כל תהליך התכנון והביצוע. לכן, חשוב שנבין שלא מדובר בשום אופן בפרויקט עשה זאת בעצמך. מדובר במשימה רחבת היקף הדורשת ידע מקצועי רב ודיוק. איש מקצוע המתמחה בהתקנת חלונות לבית, מביא עמו ניסיון רב שנים בתחום וטכניקות ייחודיות שיבטיחו לך בטיחות ואמינות לאורך שנים. כאן, נפרט את כל הסיבות מדוע חשוב לעבוד עם איש מקצוע מוסמך.

התקנת חלונות לבית על ידי מקצוען תחסוך לך כסף ותסכולים

מתקיני חלונות מוסמכים עוברים הכשרה מקצועית מקיפה ורוכשים שיטות עבודה יעילות, חסכוניות ובהתאם לכל תקני התעשייה והיצרן. ישנם כל כך הרבה דברים שיכולים להשתבש בתהליך ההתקנה ולעתים קרובות, בעלי בתים שהחליט להתקין באופן עצמאי מגלים שהגיעו למבוי סתום. בסופו של יום, אנו עשויים לגלות שעם רכישת החומרים וכל תהליכי הניסוי והטעיה, הוצאנו יותר כסף משהיינו מוציאים אם היינו פונים פשוט לאיש מקצוע מתאים.  

כך, התקנת חלונות לבית על ידי מתקין מוסמך תחסוך לך לא רק זמן וכאבי ראש, אלא גם לא מעט כסף, בעיקר בטווח הארוך כאשר נגלה שנדרשים תיקונים. בעלי מקצוע מוסמכים יקבלו לרוב הכשרה בתחומים הבאים:

 • מדידות ובדיקת כל תנאי המבנה
 • טכניקות התקנה מקובלות בתעשייה
 • בחירת חומר נכונה, לרבות שימוש נכון בחומרי איטום והברקה
 • בטיחות באתר העבודה
 • שמירה על שלמות הנכס
 • בקרת איכות
 • טיפול, התאמה וניקוי המוצר

חשוב שנזכור, התקנת חלונות אינה מתחילה ונגמרת במיקום המסגרת והזגוגית בפתח. איטום מאיכות ירודה, מיקום לא נכון והתקנה בעייתי עשויים לגרום לרוח פרצים, לנזילות, להתפתחות עובשים ולעלייה ניכרת בחשבונות החשמל. גם אם הלכנו על החלונות מהיצרנים המובילים בשוק, ללא התקנה ראויה לא נוכל למצות מהם את היתרונות הראויים. 

שמירה על ערך השוק של הבית שלך

החלונות הם במובנים רבים הפנים של הבית ומקבלים את פני המבקרים כמו גם העוברים ושבים. חלונות ישנים יכולים לגרום לבית כולו להיראות מוזנח ומיושן. עם חלונות חדשים שהותקנו לאחרונה, הבית נעשה מזמין יותר. כך, עולה גם ערך המכירה שלו באופן ניכר. קבלן מוסמך המתמחה בהתקנת חלונות לבית יוכל להנחות אותך בבחירת החלונות האידיאליים הן מבחינת הנראות, הן מבחינת העמידות והן מבחינת התכונות הרלוונטיות ביותר לבית ולסביבה שלך. חלונות חדשים בסגנונות מודרניים אטרקטיביים יכולים לעדכן באופן מידי את מראה הבית. איש מקצוע יוכל לתכנן עבורך מסגרות חלון בהתאמה אישית שיספקו יותר תאורה טבעית ועיצוב מעניין וייחודי. בנוסף, חלונות חדשניים מציעים מגוון תכונות ייחודיות לשיפור הבטיחות וחוויית השימוש. אלו יתרונות שחשוב שנציין בעת מכירת הבית ושיכולים להשפיע לא מעט על כושר המיקוח שלך. 

ראש שקט מבחינה משפטית וביטוחית

מתקין מקצועי שמכבד את עצמו יספק לך אחריות על העבודה. ויבטיח כי בכל מקרה של כשל, יש לך רשת ביטחון. האחריות מכסה לרוב היבטים רבים של ההתקנה מאיכות הבידוד ועד לשלמות הזגוגיות. חשוב שנוודא בדיוק איזו מן אחריות אנו מקבלים. כשאנו מתקינים חלונות בכוחות עצמנו – הכול למעשה עלינו. ברגע האמת, המחיר שנשלם על הבחירה הזו עשוי להיות כבד. המתקין אינו מתחייב רק לאיכות העבודה, אלא גם לעבודה בהתאם לכל הנהלים והתקנים. משמעות הדבר היא שבכל מקרה בו יתרחשו תקלות או נזקים, אנו מגנים על עצמנו לחלוטין מפני תביעות פוטנציאליות.

מה חשוב שניקח בחשבון בעת בחירת חלונות לבית?

אנחנו מלווים אותך לכל אורך תהליך ההתקנה ומביאים עמנו ניסיון של מעל שלושה עשורים בתחום. ההיכרות שלנו עם מגוון רחב של צרכים וסגנונות בניה. מאפשר לנו להתאים עבורך את הפתרונות האידיאליים. החלטת לשדרג את החלונות? אלו כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון.

איכות החומרים

אנחנו מתקינים מערכות זכוכית ואלומיניום מהאיכות הטובה ביותר המבטיחה עמידות, בידוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ונראות אופטימלית שנמשכת לאורך שנים רבות. 

חיסכון חסר תקדים באנרגיה

הבידוד התרמי המתקדם בחלונות שאנו בוחרים עבורכם בלב אלומיניום, מבטיח ייעול מקסימלי של הוצאות החשמל בבית ויוצר בתים ירוקים יותר.

מגוון רחב של עיצובים

אנו מציעים טווח רחב של צבעים, גימורים ודוגמאות למסגרות וזגוגיות החלונות שלנו.

עמידה בתקנים המחמירים ביותר

עבודות ההתקנה שלנו מבוצעות בפיקוח מהנדס ובהתאם לתקן ISO 9001-2015.

איך נדע שהגיע הזמן להחליף את החלונות?

ישנן מספר בעיות נפוצות שיכולות להשפיע על המראה והתפקוד של הבית כולו. ככל שבטיחות השימוש והמראה של החלונות נפגע באופן שאינו הפיך, מומלץ לחדש במהרה חלונות לבית (קליל, אלובין, אקסטל). אם אחד מהאירועים הבאים התרחשו, חשוב שתקבלו ייעוץ ונתחיל לתכנן את הצעדים שלנו כדי לשמר את ערך הנכס ואיכות החיים שלנו.

 • זגוגיות שבורות או סדוקות
 • רוח פרצים ודליפות מים
 • קושי בפתיחת או סגירת החלונות
 • מסגרות מתכת שחוקות וחלודות
 • מסגרות עץ רקובות או מתפוררות
 • זכוכית עכורה או מצהיבה
 • סימני רטיבות, עובשים והתנפחויות בצבע

נתקלת באחת מהתופעות? זה הזמן לפנות ללב אלומיניום ולקבל את כל הכלים הנדרשים כדי להתמודד עם הבעיה על הצד הטוב ביותר.

נושאים נוספים

חלון בלגי
חומרים מקצועיים

חלון בלגי

חלון בלגי איכותי ואמין שיחזיק לאורך שנים, חשוב שנעבוד עם איש מקצוע מנוסה ומיומן. המומחים של לב אלומיניום ריכזו עבורך כאן כל מה שחשוב לדעת על חלונות בלגיים, כיצד הם ישרתו את חוויית המגורים שלך ומה חשוב לקחת בחשבון בתהליך ההתקנה.

קרא עוד »
חומרים מקצועיים

דלתות אלומיניום

יטוי רק בפתרונות הלבשת הבית כמו ספה או וילונות חדשים – הם מתחילים כבר ברכיבים הבסיסיים ביותר של הבית. אפילו למסגור הפתחים שלנו יש משמעות עיצובית לאין ערוך. כיום, אלומיניום נחשב לאחת הבחירות הפופולריות ביותר לדלתות לבית. כאן, ניתן ללמוד על כל ההיבטים שחשוב לבחון בבחירת דלתות אלומיניום ועל היתרונות המשמעותיים ביותר בבחירה  זו.

קרא עוד »
אין יותר מאמרים להצגה