חלונות הזזה מאלומיניום

WhatsApp Image 2021-02-23 at 08.57.11 (2)

שיתוף תוכן

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

מגוון חלונות ההזזה מאלומיניום שלנו אשר פרופילים האלומיניום מיוצרים על ידי החברות המובילות בארץ ובעולם כגון קליל אלובין פרופאל כורטיזו ועוד .. 
יתרון חלונו ההזזה הם באפשרות פתיחת חלון האלומיניום ללא הפרעה לתנועה בחדר.
חלונות אלומיניום להזזה כנף על כנף. החלון מאפשר הזזת הכנפיים ללא הפרעה לתנועה בחדר. הוספת רשתות נגד יתושים, החלון מאפשר שילוב זכוכית רב שכבתית (רבודה) או זכוכית בידודית כפולה. החלון מתאים לכל סוגי התריסים: תריסי גלילה, תריסי אור מאלומיניום, תריסים מוקצפים, תריסי הזזה, תריסים ונציאנים ועוד… כמו כן, לחלון ישנם אופציות נוספות כגון חלון הזזה אשר מאפשר פתיחה לניקוי החלון לחלון על ציר כגון ( מג'יק קליל ) ובכך אנו מרוחים גם בטיחות הילדים ומעבר חלק ברחבי החדר וגם מאפשרים ניקיון החלון מבחוץ  ללא פירוק הכנפיים בפעולה פשוטה שכמעט כל אחד יכול לבצע 

חלונות הזזה מאפשרים פתיחה לתוך כיס. ובכך מאפשרים כניסה מקסימלית של אור ואוויר מבלי להפריע למעבר בחדר ובבטיחות מקסימלית 

אנו מבצעים חלונות אלומיניום הזזה בכול הגדלים ומתאימים את סידרת הפרופילים גם לגודל הפתח וגם לרצון הלוקח והתאמה לעצוב החלל, אנו שמים דגש רב על עיצוב הפתח ועל הפונקציות אשר ישמשו את הלקוח למשך שנים רבות בהנאה ועיצוב מקסימלי .חלונות ההזה מאלומיניום מאפשרות זיגוג בזכוכית  רבודה ובידודית ומאפשרות בידוד טרמי ואקוסטי . לחלונות ניתן להוסיף את כל האביזרים המשלימים הקיימים, ידיות מעוצבות ומגוון מנעולים.  

נושאים נוספים

חלונות מינמל
חומרים מקצועיים

חלונות מינימל

עם הביקוש הבולט שהולך וגובר למערכות המינימל, לב אלומיניום בחרה להתמחות בייצור פרופילי מינימל. בצעד זה אנחנו מקבלים את דור המינימל החדש שפורץ דרך בעולם פרופילי האלומיניום היוקרתיים.

סורגים שקופים
חומרים מקצועיים

סורגים שקופים – שאלות נפוצות

סורגים שקופים, כל השאלות שרציתם לשאול והתשובות שלהן. לב אלומיניום, מייצרים סורגים שקופים לבטיחות דיירי הבית מבלי להתפשר על עיצוב הבית.