חלונות אלומיניום

חלונות פתיחה והזזה

לב אלומיניום מספקת לך את חלונות האלומיניום המעוצבים המתקדמים בשוק , ומספקת לך את הפיתרון האולטמטיבי.
בלב אלומיניום תבחרו את חלונות האלומיניום עם הסטייל המעודף עליכם , בלב אלומיניום אנו נתאים לכם, לכול מפתח בבית את חלון האלומניום המתאים לו ובסגנון המתאים לו.
לחלונות האלומניום של לב אלומניום יש מגוון אפשרות פתיחה.
חלונות הזזה מאלומניום חלונות פתיחה מאלומניום חלונות בלגים מאלומניום חלונות משרדיים מאלומניום וזכוכית  וחלונות קבועים

 

לחלונות האלומניום של לב אלומניום יש מגוון אפשרות פתיחה.
חלונות הזזה מאלומניום חלונות פתיחה מאלומניום חלונות בלגים מאלומניום חלונות משרדיים מאלומניום וזכוכית  וחלונות קבועים.
לחלונות האלומניום של לב אלומניום יש מגוון צבעים , ממניפות ציבעי RAL , מניפות צבעים מגורענים , ומתכתיים , כל זאת בכדי שאנו בלב אלומניום נוכל להתאים לכם את צבע חלון האלומניום בצורה המיטבית ביותר בהתאם לעיצוב החלון והבית.

החלונות מכניסים אור לבית, מאפשרים לנו להכניס את העולם שבחוץ פנימה. חלונות הם עולם מלא אתגרים ויצירתיות בכל הקשור לייצור והתקנה, כשלא כמו בעבר חלונות הם כבר לא במבחר מצומצם. כיום ניתן להשיג חלונות מסוגים שונים ומחומרים רבים. החלון עצמו לא השתנה הרבה בשנים שהוא קיים. הוא עשוי מזכוכית , זכוכית אשר מספקת הגנה מפני: רעש, חום וקור. מה שהשתנה במרוצת השנים, זו המסגרת, היא שהשתנתה והיא שמאפשרת לנו מגוון רחב כל כך של חלונות.

החומר הפופולרי ביותר לייצור חלונות הוא האלומיניום. לא סתם אלומיניום כל כך פופולרי. חלונות אלומיניום קלים לייצור, ניתן לצבוע אותם במגוון צבעים וכיום יש מגוון רחב של גימורים, אותם ניתן להתאים לעיצוב הבית.

מהם בדיוק חלונות אלומיניום?

חלונות אלומיניום הם חלונות שהמסגרת שלהם עשויה מאלומיניום. כעת נסקוור את הסיבות אשר הביאו אותו לחומר המבוקש ביותר לייצור חלונות.

  • חומר קל שמחזיק מעמד לאורך שנים רבות.
  • ניתן לייצור במהירות ובגמישות.
  • ניתן לצביעה בכל צבע.
  • מכיוון שהחומר גמיש , ישנם המון דגמים של חלונות.
  • בעל יכולות אטימה מעולה.
  • בעל יכולת בידוד מעולה.
  • מאפשר התאמה וגמישות בעיצוב הבית.
  • מחירו של אלומיניום אטרקטיבי.

כל היתרונות הללו ועוד, הם שהפכו את חלונות אלומיניום למאוד מבוקשים. חלונות האלומיניום ניתנים להתאמה בכל מפתח ובכל גודל שתבחרו. חלונות עבור מפתחים גדולים לדוגמא: קיר שלם הפונה למרפסת או לנוף. וכן חלונות למפתחים זעירים עבור חדרי שירותים וגרמי מדרגות.

כיצד להצליח עם חלונות אלומיניום?

כיום בשוק קיימים המון קבלני אלומיניום. לא קל לעבוד עם אלומיניום זו איננה המציאות. על כן לא כל אחד יכול לייצר ולהתקין חלון אלומיניום כנדרש. לשם ייצור והתקנה של חלונות אלומיניום אנו נדרשים בידע טכני, מקצוענות וניסיון, זאת כדי לייצר חלונות בדיוק במידה, ולהתקין אותם בגימור המושלם. לפני שרצים להזמין חלונות מאלומיניום יש לברר מי החברה ומה המוניטין שלה בתחום זה, האם יש לה ממליצים, כמה זמן הם בתחום. חשוב לזכור שבסוף היום מעבר לכך שאנו רוצים חלונות יפים חשוב שהם יהיו פרקטיים, שיאטמו את הפתח שבו הם מותקנים במאה אחוז, שיתפחו ויסגרו בקלות. חלונות שאינם מותאמים כהלכה יגרמו לרוח לחדור ולשרוק בין הסדקים, ולחום לחדור בימי הקיץ החמים. חוסר התאמה יכול לנבוע  מחסור מקצועיות של הקבלן, כאשר המסגרות אינה חופפות, או במקרה שלא הורכבו כראוי כל האטמים.

מה משפיע על המחיר של חלונות אלומיניום?

סוג פרופיל האלומיניום לחלון. כאשר מדברים על חלונות אלומיניום, הכוונה היא לאלומיניום שעוטף את הזכוכית- והוא גם נקרא פרופיל החלון. יש מגוון רחב מאוד של פרופילי אלומיניום לחלון. השוני העיקרי בין כל סוגי הפרופילים מתבטא בעיקר בעובי פרופיל האלומיניום. הפרופיל היקר ביותר לחלון הוא הפרופיל הבלגי, בשל היכולות לספק עיצוב מיוחד וזאת בגלל יכולתו ליצור חלוקות בין המסגרת לזכוכית.
מחיר התקנת חלון אלומיניום מושפע מהמון גומרים, ננסה להסביר אותם בקצר.
ראשית, סוג הפתיחה: פתיחת ציר, הזזה, קיפ או דריי קיפ.
שנית, סוג הזכוכית לחלון. גם היא פקטור חשוב במחיר האלומיניום, סוג הזכוכית שנבחר ישפיע מאוד על מחיר החלון. באם זו תהייה זכוכית שקופה פשוטה או זכוכית יקרה. למשל, זכוכית בידודית. בעלת יכולות  בידוד תרמי ובידוד מרעשים. והיא תהיה היקרה הרבה יותר מהזכוכית הפשוטה.
שלישית, צבע. לצבע חלון האלומיניום יש משקל לא קטן. הצבע הסטנדרטי איתם מגיעים פרופילי האלומיניום הם: לבן וקרם. אם לכם אין בעיה עם הצבעים הללו הזי מחיר החלון  לא ישתנה. אבל במידה ותרצו כל צבע שהוא לא לבן או קרם – זה כבר ייקר עבורכם את מחיר החלון.
רביעית, כמות. כמות החלונות אשר תרצו לרכוש היא גורם מכריע במחיר ההצעה שתקבלו.חלונות אלומיניום מתמחרים לפי מ"ר, יחד עם זאת ככל שתזמינו יותר חלונות אלומיניום ככה המחיר למ"ר ירד.
לא כדאי לכם להזמין קבלן האלומיניום לעבודה קטנה כמו- התקנה של חלון בודד, עדיף שתשקיעו כבר בכל הבית וכך תוכלו להשתמש ביתרון לגודל שלכם.

ודבר אחרון שחשוב מאוד לזכור בנוגע למחיר חלונות אלומיניום הם: סוג התריס והרשת עבור החלון שלכם. תוספת של תריסים ורשתות תוסיף עלות משמעותית למחיר חלון האלומיניום וההצעה אותה תקבלו.

 

עלויות חלונות אלומיניום יכולות לנוע בין סוגי חלונות באיכות גבוהה יותר. העלות הכוללת תלויה באיזה מותג חלון בחרתם , פרופילי אלומיניום אתם בוחרים ומתקינים, בעלויות העבודה המקומיות באזור שלך , ובאיזה סוג חלון אתה מתקין בביתך.
עבור בעל בית מודרני, החלפת חלונות מאלומיניום היא אופציה מצוינת. הם עמידים, ארוכי טווח, קלים לתחזוקה, ויש להם פרופיל דק. הפסקות תרמיות מוכנסות באופן אסטרטגי לחלקים שונים של המסגרת לרמת בידוד גבוהה יותר, מכיוון שאלומיניום הוא מוליך חום יעיל. חלקים מעוצבים אלה בדרך כלל מוברגים או מרותכים יחד. בדרך כלל תוציא יותר על חלונות אלומיניום בהשוואה להחלפת חלונות מעץ . חלונות אלומיניום זולים יותר מסגנונות חלון העץ המושכים מבחינה ארכיטקטונית.

 

יתרונות חלונות אלומיניום

כמה יתרונות בהתקנת חלונות אלומיניום בבית שלך כוללים שהם לא ייסדקו, יתקלפו, יתכופפו או יתעקמו. חלונות אלומיניום הם אחת מאפשרויות התקנת החלונות העמידות ביותר שתתקלו בהן. בשל העיצוב הדק של חלונות מסגרת אלומיניום, חלונות אלומיניום הם אופציה מלוטשת ואטרקטיבית לבעלי בתים המחפשים מראה מודרני. למרות שהוא דורש תחזוקה נוספת בהמשך, ניתן לצבוע גם מסגרות אלומיניום אם אי פעם רצית לשדרג אותן בעתיד.

 

דבר שכדאי לקחת בחשבון לפני ההחלפה

דבר אחד שכדאי לקחת בחשבון בעת החלפת חלונות הבית בחלונות מסגרת אלומיניום הוא שאתה עומד לקבל מכה מבחינת יעילות האנרגיה אפילו עם ההפסקות התרמיות שלהם. מסגרות אלומיניום מוליכות חום הרבה יותר מהר מאופציות אחרות ולכן חום נכנס לביתכם במהירות הרבה יותר מהירה וגורם למערכת המיזוג המרכזית הביתית שלכם לעבוד עוד יותר קשה. מסגרות אלומיניום הן סוג מסגרת החלון השני ביוקר מאחורי חלונות להחלפת מסגרות עץ. למרות שאלומיניום עמיד מאוד ועומד בפני בליה טוב יותר מרוב סוגי המסגרות האחרות, הוא יכול להיפגע בקלות אם מטפלים בו בצורה לא נכונה. חלונות אלומיניום שקועים קשים לתיקון ולעתים קרובות יש להחליפם לחלוטין או למלא ולצבוע אותם בכדי להסוות את השקע אשר בתורו עולה יותר עבור תחזוקה.

 

תיקון חלונות מאלומיניום לעומת החלפה

אם חלונות האלומיניום של הבית שלך כבר זכוכית כפולה, תוכל לשקול לתקן אותם לעומת להחליף אותם בהתאם להיקף הנזק שאתה יכול לראות. אם החלון שלם ברובו, תרצה להעריך את המצב הנוכחי של מסגרת חלון האלומיניום, הזכוכית וחלקים אחרים של החלון כולו לפני שתחליט על תיקון או החלפה. זה המקום שבו קבלן אמין יועיל לעתים קרובות כדי לעזור לך לקבל את ההחלטה מה האפשרות הטובה ביותר. ככלל אצבע כללי, אם תיקון חלון האלומיניום שלך הוא לחלון עם חלונית אחת, לרוב עדיף פשוט להחליף את החלון כולו בחלון חלופי חלון כפול חסכוני באנרגיה. למעשה, בעת החלפת חלונות במדינות כמו טקסס, היצרנים יתקינו רק חלונות אלומיניום חסכוניים יותר בחשמל בשל העובדה שהם מעבירים חום כל כך בקלות, כך שקשה לשלוט על הטמפרטורה של הבית שלך באקלים חם במיוחד. בעלי בתים רבים יבחרו לשדרג לחומר מסגרת חלון באיכות גבוהה יותר כגון ויניל או לבחור החלפת חלון פיברגלס על מנת לשמור על קרירות ביתם וכדי להימנע מחלונות המאפשרים דליפת אוויר שעות נוספות.

 

האם חלונות אלומיניום טובים יותר מחלונות אחרים?

בעוד שחלונות אלומיניום יקרים יותר מחלונות להחלפת ויניל או פיברגלס, הם עמידים בפני בליה בצורה יעילה יותר ונעימים אסתטית בבתים מודרניים. הם גם פחות יקרים ועמידים יותר מחלונות עץ חלופיים של – ובתוספת שבירות תרמיות, הם הרבה יותר יעילים בחשמל מאשר מסגרות האלומיניום בשוק לפני 20 שנה. עם זאת, בעיות יעילות האנרגיה שלהם (הם מאפשרים חום בקלות רבה) הם הסיבה העיקרית שבעלי בתים יבחרו להחליף את החלונות שלהם בחומר מסגרת אחר. כל שאר מסגרות החלון מציעות יעילות אנרגטית יותר כדי לחסוך בחשבונות חימום וקירור לטווח ארוך.

 

מותגי חלון מאלומיניום

ישנם לא מעט מותגי חלונות המציעים אלומיניום, וחלונות עץ מצופי אלומיניום (מראה חיצוני מעץ). בחירת מותג חלונות היא חלק חשוב בפרויקט רכישת החלונות שלך כמותג טוב יציע חומרי מסגרת איכותיים, אחריות מצוינת, אלומיניום מרובה. סוגי חלונות, ומציעים עיצובים מסוגננים שלא ניתן למצוא במקומות אחרים.