חלונות אלומיניום מחיר

חלונות אלומיניום מחיר

שיתוף תוכן

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

המדריך המלא – כך נשיג עבור חלונות אלומיניום מחיר משתלם

דלתות וחלונות מסגסוגת אלומיניום נמצאים בשימוש נרחב בעולם הבנייה והעיצוב כבר שנים. אין על כך כל פלא, מדובר בפתרון משתלם, נוח לעיצוב ששומר על איכות גבוהה לאורך שנים. על אף כלל היתרונות שמציע האלומיניום, לא כל פתרונות האלומיניום זהים זה לזה. מסגרות ופתרונות בידוד עבור דלתות וחלונות לבית משתנים באופן ניכר באיכותם, באמינותם וכמובן – במחיר. בעלי בתים רבים תוהים מדוע ההפרש במחירים עשוי להיות כל כך גבוה ולעתים קרובות מתפתים אחר המחירים הנמוכים ביותר בשוק. כאן, נפרט על כל הגורמים שמשפיעים על עלויות חלונות האלומיניום ונבחן מדוע במהלך סקר השוק שלנו עבור חלונות אלומיניום מחיר נמוך אמור דווקא להדליק לנו נורה אדומה. 

איכות פרופיל האלומיניום

האלמנט הראשון שמשפיע על המחיר הוא תכונות הפרופיל. האלומיניום הוא צפוף וקשה מאוד ולכן, ניתן לייצר ממנו מסגרות דקות מאוד. על אף החוזק העצום שלו, הוא קל משקל ונוח מאוד לעבוד עמו. תכונות אלו מאפשרות ליצרנים מוכשרים להתאים את עיצובו באופן מדויק לדרישות הלקוח. לכן, המחיר לעתים קרובות יהיה ביטוי ישיר של הפרופיל שנקבל. מסגרות דקות ומעוצבות יותר ואפשרויות התאמה אישית מדויקות יותר, לרוב יצמידו לחלונות אלומיניום מחיר יותר גבוה. חלון צרפתי יספק לך עומק ותחושת חלל מרווח ואילו פרופיל בלגי יעניק מראה אלגנטי. ככל שדרישות העיצוב שלנו ספציפיות ומורכבות יותר, כך נצטרך להשקיע יותר. חשוב שנוודא שכל שאיפות העיצוב שלנו עולות בקנה אחד עם התקציב שעומד לרשותנו.

גם לזכוכית השפעה על המחיר חלונות אלומיניום

בסופו של דבר, האלומיניום נועד כדי למסגר את זגוגית הזכוכית. ברוב המקרים, הצעת המחיר תכלול גם את הזגוגיות בהן ייעשה שימוש וכאן לעתים קרובות עשויות להתחבא העלויות הסמויות. קיבלת מחיר נמוך באופן חשוד עבור פרופיל אלומיניום באיכות גבוהה? חשוב לפקוח שבע עיניים על הזכוכית שמוצעת לך. זכוכית דקה ושבירה לא רק תקצר את חייהם של חלונות לבית, היא עשויה להציב סיכונים בטיחותיים חמורים. התנפצות החלון עשויה לגרום לפציעות חמורות והופכת את כל פתחי הבית שלך לפרצות הקוראות לגנבים. חשוב שנוודא שאנו מקבלים זכוכית מחוסמת או עם למינציה ומומלץ שייעשה שימוש בזיגוג כפול. בנוסף, גוון הזכוכית יכול להשפיע גם הוא על המחיר.

סגנון הפתיחה

ישנם סוגים רבים ומגוונים של חלונות. חלונות לגג לרוב ייפתחו כלפי מעלה, בעוד שחלונות אחרים ייפתחו על ציר. בין אם נבר בחלון הזזה או חלון ציר, כל אחד מהמנגנונים הללו ישפיע באופן ניכר על עלויות החלון. בנוסף, לכל אחד מסגנונות הפתיחה הללו, יהיה עלינו לשדך פתרון אבטחה אמין. מנעולים לחלונות אלומיניום משתנים באופן ניכר מסגנון פתיחה אחד למשנהו. במהלך בחירת החלון, חשוב שנבחן יחד עם מומחה האלומיניום שלנו מה חוויית השימוש שאנו רוצים להפיק מהחלון, מהן מגבלות החלל ומהו התקציב שניתן להשקיע בכך. כשכל האלמנטים הללו עומדים לנגד עינינו, נוכל להתאים עבור חלונות אלומיניום מחיר שמתאים ליכולות שלנו. 

עלויות חומרי הגלם

פרופיל האלומיניום המשמש עבור מסגור חלונות לבית אינו עשוי ברוב המקרים מ-100% אלומיניום. המענה האמין והאיכותי ביותר יתקבל מסגסוגות העונות לסטנדרטים קפדניים בתעשייה. הרכב הסגסוגת משפיע על עובי החומר, אפשרויות העיצוב, עמידותו ומגוון הצבעים שנוכל לעשות בהם שימוש. ככל שהסגסוגת איכותית יותר, המחיר יהיה בהתאם. חשוב שנוודא בדיוק איזה חומר אנחנו מקבלים ולוודא שהוא נושא תו תקן בינלאומי. מכל ההיבטים השונים שבחנו, אין ספק שזהו ההיבט שהכי חשוב להשקיע בו כל סכום שרק נוכל.  

לא כדאי להתפתות אחר חומרים זולים יותר

על אף שברוב המקרים יוצע עבור חלונות אלומיניום מחיר גבוה יחסית, מדובר בהשקעה שמחזירה את עצמה. ספקים רבים מציעים חלונות לבית במחירים נמוכים יותר עבור לקוחות עם תקציב מוגבל. עם זאת, עבור מסגרות PVC, למשל, אנו עשויים לשלם ביוקר בהמשך הדרך. העמידות של האלומיניום הינה ללא תחרות ולכן בטווח הארוך, היא גם מספקת את התמורה המשתלמת ביותר. 

על מה אנו משלמים כשאנו רוכשים חלונות אלומיניום?

חשוב שנזכור, עלויות החלון שלנו אינן מתחילות ונגמרות במעמד הרכישה מול הספק. את מה שנחסוך ברכישה הראשונית, אנו צפויים להפסיד פי כמה כשתוך שנה-שנתיים נזדקק לעבודות תחזוקה ותיקונים. לכן, חשוב שאת תחשיבי העלות-תועלת שלנו נעשה לא רק לאור הצרכים שלנו בהווה, אלא לאורך כל תקופת השימוש בחלון. 
בסופו של יום, חלון הוא פתרון שנועד לכל החיים. לכן, בניגוד לפתרונות עיצוב מתחלפים כמו מוצרי טקסטיל או גופי תאורה, כאן מדובר בבחירה שתלווה אותנו לאורך זמן. ראוי שנוכל לבחור בעיצוב שנהיה שלמים אתו ושיישאר רלוונטי גם עוד עשר שנים. עם אלומיניום, אפשרויות העיצוב מגוונות מאוד וניתן לשלב אלמנטים מתקדמים כמו פתרונות אבטחה וטריקה שקטה באיכות הגבוהה ביותר.

לב אלומיניום מעמידים לרשותך פתרונות לכל החיים

מן הרגע הראשון של פעילותנו הצבנו לעצמנו מטרה לספק ללקוחותינו את הטובים שבפתרונות האלומיניום הזמינים בשוק. כדי להבטיח שאכן כך יהיה, אנו משתפים פעולה עם היצרנים המובילים בישראל ועם עובדים שעברו הכשרה מקיפה בתחום. לאורך כל שלב התכנון, מלווה אותך מהנדס מומחה ותהליך ההתקנה כולו מבוצע בהתאם לתקן ISO 9001-2015 להבטחת איכות בסטנדרטים ללא תחרות. לפרטים נוספים, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום באתר.

נושאים נוספים

חלון בלגי
חומרים מקצועיים

חלון בלגי

חלון בלגי איכותי ואמין שיחזיק לאורך שנים, חשוב שנעבוד עם איש מקצוע מנוסה ומיומן. המומחים של לב אלומיניום ריכזו עבורך כאן כל מה שחשוב לדעת על חלונות בלגיים, כיצד הם ישרתו את חוויית המגורים שלך ומה חשוב לקחת בחשבון בתהליך ההתקנה.

קרא עוד »
חומרים מקצועיים

דלתות אלומיניום

יטוי רק בפתרונות הלבשת הבית כמו ספה או וילונות חדשים – הם מתחילים כבר ברכיבים הבסיסיים ביותר של הבית. אפילו למסגור הפתחים שלנו יש משמעות עיצובית לאין ערוך. כיום, אלומיניום נחשב לאחת הבחירות הפופולריות ביותר לדלתות לבית. כאן, ניתן ללמוד על כל ההיבטים שחשוב לבחון בבחירת דלתות אלומיניום ועל היתרונות המשמעותיים ביותר בבחירה  זו.

קרא עוד »
אין יותר מאמרים להצגה