חלון בלגי

חלון בלגי

שיתוף תוכן

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

בחירת חלונות לבית אינה תמיד משימה פשוטה. בדרך אל הפתרון המושלם לפתחי הבית שלך, עלינו לקחת בחשבון לא מעט היבטים ושיקולים. מסגור החלונות הנכון, עשוי לשנות באופן דרמטי את חוויית החיים בביתך ואת השימושים שניתן יהיה לעשות בחלל שלך לאורך השנים. לאחרונה, המראה הדק, האלגנטי והאירופאי של הפרופיל הבלגי צובר פופולריות בנוף הישראלי ובעלי בתים רבים חושקים בו. ישנם מספר יתרונות שהפכו אותו לכה מבוקש. עם זאת, הוא גם טומן בחובו לא מעט אתגרים. לכן, כדי להבטיח שניהנה מחלון בלגי איכותי ואמין שיחזיק לאורך שנים, חשוב שנעבוד עם איש מקצוע מנוסה ומיומן. המומחים של לב אלומיניום ריכזו עבורך כאן כל מה שחשוב לדעת על חלונות בלגיים, כיצד הם ישרתו את חוויית המגורים שלך ומה חשוב לקחת בחשבון בתהליך ההתקנה.

כיצד משפיע חלון בלגי על חזית הבית שלך?

היתרון המרכזי שאנו מקבלים בהתקנת חלון בלגי הוא המסגרת הדקה והמעודנת. אין הרבה סוגי חלונות לבית שבהם היחס בין הזגוגית למסגרת הוא כה גדול. משמעות הדבר בפועל היא שאנו יכולים למצות את המיטב מממדי החלון ולקבל כמה שיותר זכוכית עם מינימום מסגרת. ניתן לתכנן את המסגרת במגוון דפוסים ואופני חלוקה ולהעניק לחלון אופי עיצובי ייחודי. זוהי דרך נהדרת להפוך חלונות לבית לרכיב משמעותי בחזית המבנה.

מסגרת המתכת היא אלגנטית מאוד ועם זאת, אחת מהעמידות ביותר ומאפשרת בידוד אופטימלי. אם עד לאחרונה היה ניתן ליצור חלון בלגי מברזל בלבד, היום ניתן לעשות שימוש בפרופיל אלומיניום וליהנות מכל יתרונות הבידוד והעמידות של החומר מבלי לוותר על היתרון האסתטי של הפרופיל הבלגי. 

כל היתרונות בחלון בלגי מאלומיניום

הפרופיל הבלגי מלווה אותנו כבר מעל 100 שנים ועל אף שמו, מקורו בכלל מאנגליה. הוא נועד להחליף את מסגרות העץ בהן נעשה שימוש עד פיתוחו. מסגרות העץ היו נשחקות, מתקלפות ונרקבות לעתים קרובות ודרשו תחזוקה קבועה. בנוסף, הבידוד שהן סיפקו היה מוגבל ביותר. מסגרות הברזל אפשרו ליצור פרופיל דק ואסתטי יותר ודרשו פחות תחזוקה.

עם זאת, ברזל מביא עמו אתגרים משל עצמו. הברזל מחליד, נתון לנזקי מזג האוויר ומחירו יקר יחסית לפתרונות אחרים בשוק. חלון בלגי מברזל ידרוש לרוב תחזוקה שוטפת קפדנית וברוב המקרים, נשלם עליו הרבה יותר מאשר חלונות אלומיניום. החדשות הטובות הן שאין עוד צורך להיקרע בין החלום על הפרופיל הבלגי ובין הצרכים הפרקטיים.

עמידות חסרת תקדים

אלומיניום הוא החומר האידיאלי לפתרונות חוץ עקב עמידותו הגבוהה. הוא אינו מחליד ומקדם השחיקה שלו הוא נמוך מאוד, גם תחת תנאי מזג אוויר קשים במיוחד. התכונות הללו הופכו את האלומיניום לפתרון המושלם עבור מסגור חלונות. 

משתלם כלכלית

האלומיניום הוא קל משקל ונוח לעיבוד. התכונות הללו הופכות אותו לאחד מחומרי הגלם המשתלמים ביותר למסגור חלונות ודלתות. למעשה, הוא משתלם יותר גם מחומרי גלם זולים יותר בשוק כמו PVC למשל. בטווח הארוך, הוא מציע אורך חיים גבוה בהרבה מחומרים אחרים ומאפשר חיסכון משמעותי בהוצאות האנרגיה. לכן, בתחשיב הכללי חלונות לבית מאלומיניום מציעים את המענה המשתלם ביותר.

התאמה אישית גבוהה

אחרי הכול, אחת הסיבות המרכזיות לבחירת חלון בלגי היא אפשרויות העיצוב הגמישות והמרובות. עם אלומיניום, המאפשר עיצוב נוח ומהיר, האפשרויות שלך להתאמה אישית גבוהות בהרבה. אלומיניום מגיע במגוון רחב מאוד של צבעים וסגנונות גימור וככל שמדובר בצביעה איכותית בתנור, הוא יחזיק לאורך שנים מבלי לדהות או להתקלף. 

חלון בלגי מבטיח ראש שקט

להבדיל מברזל, אלומיניום אינו דורש כל עבודת תחזוקה. לאורך כל שנות השימוש בפרופיל החלונות, לא יהיה כל צורך בליטוש או שיוף המסגרות, שימונן או צביעתן מחדש. ניקיון בסיסי ופשוט הוא כל מה שיידרש כדי לשמור על נראות מושלמת של החלונות שלך. 

בידוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר

אחרי הכול, ההיבט החשוב ביותר שעלינו לקחת בחשבון בבחירת מסגרות לחלונות הוא רמת הבידוד שהם יספקו. גם אם נבחר בפרופיל עם העיצוב הייחודי ביותר שנוכל לשלב בחלונות לבית שלנו, אם בסופו של דבר ניאלץ להתמודד עם רעש או רוח פרצים לאורך תקופת השימוש, נגלה שהאסתטיקה כבר פחות מעניינת אותנו.  אלומיניום מספק בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה מאוד ויאפשר לך ליהנות מסביבה שקטה, מפרטיות ומחיסכון משמעותי בהוצאות המיזוג והחימום בביתך.

הפתרון המבוקש ביותר בעיצוב הבית המודרני

עד לפני שנים ספורות, עדיין שלט פרופיל הברזל בתחום החלונות הבלגיים. יצרנים התקשו ליצור מסגרת אלומיניום דקה מספיק כדי להעניק את האפקט המעודן של הפרופיל הבלגי. אלו שבחרו ללכת על חלון בלגי (אלובין, קליל), נאלצו להתמודד עם כל האתגרים שהברזל מביא עמו בשם הבחירה האסתטית. כעת, כשהאפשרויות במסגור אלומיניום גמישות ומגוונות מאי פעם, ניתן לרתום את כל היתרונות שבחנו וליהנות מפרופיל בלגי מאלומיניום. כשאנשי המקצוע המתאימים עומדים לרשותך, מובטח לך שקט נפשי במשך כל שנות השימוש בחלונות הבית שלך.

מלווים אותך לכל אורך הפרויקט

לא משנה איזה פתרון נדרש עבור חלונות ביתך, אנו בלב אלומיניום מעמידים לרשותך את מערכות האלומיניום והזכוכית ברמה הגבוהה ביותר. משלב התכנון ועד להשלמת ההתקנה, אנו מקפידים על תהליכי בקרת איכות בסטנדרטים בינלאומיים בהתאם לתקן ISO 9001-2015. למידע נוסף על תהליך התקנת חלונות בלגיים ועל מגוון שירותים נוספים, ניתן לפנות אלינו כעת.

נושאים נוספים

אלומיניום בירושלים
חומרים מקצועיים

חלונות אלומיניום בירושלים

עבודות אלומיניום בירושלים הן חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. ישנם שיקולים רבים שיש לקחת בחשבון בשלבי תכנון הבית. חלונות אלומיניום בירושלים רצוי להזמין מקבלן מנוסה ומקצועי, לא מומלץ להתפתות למחיר הזול ביותר שכן לא פעם הוא מוביל להוצאה יקרה יותר בהמשך הדרך, זאת לאור איכות עבודה ירודה אשר גוררת איתה נזקים להמשך.

קרא עוד »
אין יותר מאמרים להצגה