חומרים מקצועיים

מבית לב אלומיניום

חלונות מינמל

חלונות מינימל

עם הביקוש הבולט שהולך וגובר למערכות המינימל, לב אלומיניום בחרה להתמחות בייצור פרופילי מינימל. בצעד זה אנחנו מקבלים את דור המינימל החדש שפורץ דרך בעולם פרופילי האלומיניום היוקרתיים.

קרא עוד »
איך בוחרים חלונות אלומיניום

איך בוחרים חלונות אלומיניום

בחירת חלונות אלומיניום לבית נדמית טריוויאלית למדיי, אבל היא משפיעה באופן ישיר על איכות הבית. כאשר אנו בוחרים חלונות אלומיניום עבור הבית, אנו למעשה קובעים את רמת הבידוד של הבית. זה קורה כאשר אנו בוחרים את סוג הזכוכית. סוג הזכוכית שנבחר תיקבע את רמת החשיפה שלנו לרעש ולטמפרטורה. גוון הפרופיל שנבחר לחלון יתן את הטון מבחינה עיצובית ואסתטית. סוג החלון משפיע על נוחות השימוש, שכן יש מגוון רחב מאוד של פוריפלי אלומיניום.

קרא עוד »
קבלן אלומיניום במרכז - לב אלומיניום

קבלן אלומיניום במרכז

כל פרויקט של שיפוץ בית קיים או בניית בית זקוק לעבודות אלומיניום. קבלן אלומיניום הוא חלק בלתי נפרד מבנית הבית חדש – חלונות, תריסים, דלתות ומעקות, מייצרים היום בעיקר מאלומיניום. אנחנו לב אלומיניום, קבלן אלומיניום במרכז עם ניסיון בביצוע מאות פרויקטים בבתים פרטיים, בניה רוויה ומוסדות גדולים.
קיימים במרכז קבלני אלומיניום רבים, ולכן נראה שקשה להחליט איך לבחור את קבלן האלומיניום במרכז הארץ הנכון עבורכם.

קרא עוד »
חלונות לחדר שינה - לב אלומיניום

חלונות לחדר שינה

בחירת חלונות לחדר שינה ובחירת חלונות בכלל, נמצאת בדרך כלל בתחתית הרשימה והרבה אנשיםנמצאים תחת הרשום שמדובר בהחלטה קלה ומהירה – אז כנראה שאתם תהיו מופתעים. חלונות הבית ובפרט חלונות לחדר השינה נחשבים לבין ההוצאות המשמעותית שיש אחרי השלד. ולכן חשוב להבין שהם יתפסו חלק נכבד מהתקציב.

קרא עוד »
אלומיניום בירושלים

חלונות אלומיניום בירושלים

עבודות אלומיניום בירושלים הן חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. ישנם שיקולים רבים שיש לקחת בחשבון בשלבי תכנון הבית. חלונות אלומיניום בירושלים רצוי להזמין מקבלן מנוסה ומקצועי, לא מומלץ להתפתות למחיר הזול ביותר שכן לא פעם הוא מוביל להוצאה יקרה יותר בהמשך הדרך, זאת לאור איכות עבודה ירודה אשר גוררת איתה נזקים להמשך.

קרא עוד »