חומרים מקצועיים

מבית לב אלומיניום

דלתות אלומיניום

כולנו נמצאים במסע מתמיד אחר השילוב המושלם בין פרקטיקה, מראה ייחודי ועיצוב הבית. אנו רוצים פתרונות ייחודיים, שיקלעו לטעם האישי שלנו וישרו את האווירה שתמיד חלמנו שנוכל לחוות בביתנו. מצד שני, חשוב שנוכל לעשות שימוש נוח ויעיל בכל האלמנטים בביתנו ושהם יוכלו לשרת אותנו לאורך שנים. הדילמה הזו אינה באה לידי ביטוי רק בפתרונות הלבשת הבית כמו ספה או וילונות חדשים…

קרא עוד »
חלונות אלומיניום מחיר

חלונות אלומיניום מחיר

דלתות וחלונות מסגסוגת אלומיניום נמצאים בשימוש נרחב בעולם הבנייה והעיצוב כבר שנים. אין על כך כל פלא, מדובר בפתרון משתלם, נוח לעיצוב ששומר על איכות גבוהה לאורך שנים. על אף כלל היתרונות שמציע האלומיניום, לא כל פתרונות האלומיניום זהים זה לזה. מסגרות ופתרונות בידוד עבור דלתות וחלונות לבית משתנים באופן ניכר באיכותם, באמינותם וכמובן במחיר.

קרא עוד »
חלון בלגי

חלון בלגי

חלון בלגי איכותי ואמין שיחזיק לאורך שנים, חשוב שנעבוד עם איש מקצוע מנוסה ומיומן. המומחים של לב אלומיניום ריכזו עבורך כאן כל מה שחשוב לדעת על חלונות בלגיים, כיצד הם ישרתו את חוויית המגורים שלך ומה חשוב לקחת בחשבון בתהליך ההתקנה.

קרא עוד »
חלונות לבית פרטי

חלונות לבית

מדהים לחשוב על כל השימושים שמשרתים חלונות הבית שלנו. הם חלק מהמבנה היסודי של הבית, אך מהווים גם היבט עיצובי רב חשיבות. ישנם שיקולים כה רבים בבואנו לבחור חלונות לבית, הם מספקים אוורור ותאורה טבעית והמיקום וההתקנה הנכונים יכולים לקבוע במידה רבה כמה נוכל למצות מהם את המיטב.

קרא עוד »
סגירת מרפסת

סגירת מרפסת

בעלי בתים, אנו מחפשים ללא הרף אחר פתרונות שיאפשרו לנו למצות את המיטב מהחללים שלנו. לעתים קרובות, אנו עשויים לגלות עם השנים שישנם חללים רבים במבנה שאינם מנוצלים כיאות. אם נערוך בהם את השינויים המתאימים, נוכל להתאים את הבית לצרכים והעדפות שלנו טוב מאי פעם ולהעלות את ערך הנכס שבבעלותנו.

קרא עוד »
חלונות מינמל

חלונות מינימל

עם הביקוש הבולט שהולך וגובר למערכות המינימל, לב אלומיניום בחרה להתמחות בייצור פרופילי מינימל. בצעד זה אנחנו מקבלים את דור המינימל החדש שפורץ דרך בעולם פרופילי האלומיניום היוקרתיים.

קרא עוד »
איך בוחרים חלונות אלומיניום

איך בוחרים חלונות אלומיניום

בחירת חלונות אלומיניום לבית נדמית טריוויאלית למדיי, אבל היא משפיעה באופן ישיר על איכות הבית. כאשר אנו בוחרים חלונות אלומיניום עבור הבית, אנו למעשה קובעים את רמת הבידוד של הבית. זה קורה כאשר אנו בוחרים את סוג הזכוכית. סוג הזכוכית שנבחר תיקבע את רמת החשיפה שלנו לרעש ולטמפרטורה. גוון הפרופיל שנבחר לחלון יתן את הטון מבחינה עיצובית ואסתטית. סוג החלון משפיע על נוחות השימוש, שכן יש מגוון רחב מאוד של פוריפלי אלומיניום.

קרא עוד »
קבלן אלומיניום במרכז - לב אלומיניום

קבלן אלומיניום במרכז

כל פרויקט של שיפוץ בית קיים או בניית בית זקוק לעבודות אלומיניום. קבלן אלומיניום הוא חלק בלתי נפרד מבנית הבית חדש – חלונות, תריסים, דלתות ומעקות, מייצרים היום בעיקר מאלומיניום. אנחנו לב אלומיניום, קבלן אלומיניום במרכז עם ניסיון בביצוע מאות פרויקטים בבתים פרטיים, בניה רוויה ומוסדות גדולים.
קיימים במרכז קבלני אלומיניום רבים, ולכן נראה שקשה להחליט איך לבחור את קבלן האלומיניום במרכז הארץ הנכון עבורכם.

קרא עוד »
חלונות לחדר שינה - לב אלומיניום

חלונות לחדר שינה

בחירת חלונות לחדר שינה ובחירת חלונות בכלל, נמצאת בדרך כלל בתחתית הרשימה והרבה אנשיםנמצאים תחת הרשום שמדובר בהחלטה קלה ומהירה – אז כנראה שאתם תהיו מופתעים. חלונות הבית ובפרט חלונות לחדר השינה נחשבים לבין ההוצאות המשמעותית שיש אחרי השלד. ולכן חשוב להבין שהם יתפסו חלק נכבד מהתקציב.

קרא עוד »
אלומיניום בירושלים

חלונות אלומיניום בירושלים

עבודות אלומיניום בירושלים הן חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. ישנם שיקולים רבים שיש לקחת בחשבון בשלבי תכנון הבית. חלונות אלומיניום בירושלים רצוי להזמין מקבלן מנוסה ומקצועי, לא מומלץ להתפתות למחיר הזול ביותר שכן לא פעם הוא מוביל להוצאה יקרה יותר בהמשך הדרך, זאת לאור איכות עבודה ירודה אשר גוררת איתה נזקים להמשך.

קרא עוד »