אלומיניום דמוי עץ

חלון אלומיניום דמוי עץ

שיתוף תוכן

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

חלונות אלומיניום דמוי עץ מעניק לבית אווירה חמימה וייחודית. חלונות אלומיניום דמוי העץ משתלבים באופן הרמוני עם הבניה החדשנית המודרנית שכן לרוב עושים שימוש באבנים בעלות מראה נקי, חדשני וקלאסי.

כידוע עץ הינו שילוב קלאסי, אם שעבר היינו נתקלים בו בעיקר בבתים כפריים. היום אנו נחשפים אליו גם בבתים עירונים המנסים לשמור על אווירה כפרית וירוקה .

חשוב לזכור שהשימוש בחלונות האלומיניום גם משתלב יד ביד עם כל היתרונות המאפיינים את הבנייה הירוקה, חיסכון בחשמל ומחומרים ממוחזרים. דרך בנייה נקייה המשמרת את המאזן האקולוגי ומנסה שלא לפגוע בו ועד לחיסכון האדיר בזמן ובאנרגיה.

השימוש בחלונות האלומניום דמוי עץ  למעשה מעניק למבנה החיצוני מראה כפרי, מיוחד שמתאים בדיוק לחדשנות שאנו מחפשים. כאמור, אתם פחות מחבבים את הנראות החדשנית שלו ניתן להשיג אותו במראה העצי הכפרי.

נושאים נוספים

חלונות מינמל
חומרים מקצועיים

חלונות מינימל

עם הביקוש הבולט שהולך וגובר למערכות המינימל, לב אלומיניום בחרה להתמחות בייצור פרופילי מינימל. בצעד זה אנחנו מקבלים את דור המינימל החדש שפורץ דרך בעולם פרופילי האלומיניום היוקרתיים.

סורגים שקופים
חומרים מקצועיים

סורגים שקופים – שאלות נפוצות

סורגים שקופים, כל השאלות שרציתם לשאול והתשובות שלהן. לב אלומיניום, מייצרים סורגים שקופים לבטיחות דיירי הבית מבלי להתפשר על עיצוב הבית.