אלומיניום באוהאוס

חלונות אלומיניום באוהאוס

שיתוף תוכן

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

מה זה בכלל באוהאוס?


באוהאוס הוא סגנון שנקרא על שם בית הספר לאדריכלים. בית הספר הוביל את סגנון הבאוהואס להיות סגון בינלאומי. ואכן הסגנון השולט ברחבי העולם משנות ה-30 ועד שנות ה-60 היה סגנון הבאוהאוס.
הסגנון האדריכלי והעיצובי של הבאוהאוס הוא פשוט ונקי, העיצוב מתאפיין בקווים נקיים, ישרים. אלמנטים נוספים ההופכים את תוצריו לקלים ופשוטים, הן לייצור והן לשימוש. הבאוהאוס הוא אחד מאבני הדרך החשובים בתולדות עיצוב המודרני.
במהלך השנים פיתחו אדריכלים ישראלים שהושפעו מהבאוהאוס (סגנון שמומש בתל אביב ובחיפה). הסגנון התאפיין מרפסות גדולות ומאווררות, חלונות עם מפתחים גדולים , פרגולות על הגגות וגוגנים. מכאן הסגנון השתלב בחלונות אלומיניום באוהאוס, אשר מקנים את השלמת עיצוב הבית.

ייצור חלונות אלומיניום באוהאוס

קליל השיקה את מערכת חלונות הבאוהאוס, מערכת אשר זוכה לפופולריות רבה בקרב אדריכלים ומעצבי פנים רבים. הסדרה כוללת חלונות במראה מינימליסטי, בקווים צרים ובסגנון חלוקה מיוחד. אשר תואם את סגנון הבאוהאוס האדריכלי.  
המערכת החדשה של חברת קליל מאפשרת עיצוב בהתאם לסגנון עיצוב הבאוהאוס. 

מאפיינים חלונות באוהאוס

מערכת חלונות האלומניום ידידותיות לסביבה ויעליה אנרגטית. היא מספקת איטום ברמה גבוה ביותר, מאפשרת סוגי זיגוג שונים. כל זאת לשם שיפור היעילות האנרגטית. 

חלונות אלומיניום באוהאוס בלב אלומיניום

אנו בלב אלומניום נספק לכם את העיצוב העדכני ביותר בהתאם לדרישת העיצוב אשר תבחרו. חלונות הבאוהאוס מאוד פופולרי בקרב האדריכלים ומעצבי פנים. פופלריות זו גורמת להתייקרות בעלויות החומר, על כן יש לבחרו קבלן אלומיניום מקצועי שימנע מכם הוצאות מיותרות בהמשך .מערכות הסידרה מתאפיינים במראה המנימללסטי , בקווים צרים והיא מתאמה מאוד למפתחים צרים ומפתחים גדולים. 

נושאים נוספים

חלונות מינמל
חומרים מקצועיים

חלונות מינימל

עם הביקוש הבולט שהולך וגובר למערכות המינימל, לב אלומיניום בחרה להתמחות בייצור פרופילי מינימל. בצעד זה אנחנו מקבלים את דור המינימל החדש שפורץ דרך בעולם פרופילי האלומיניום היוקרתיים.

סורגים שקופים
חומרים מקצועיים

סורגים שקופים – שאלות נפוצות

סורגים שקופים, כל השאלות שרציתם לשאול והתשובות שלהן. לב אלומיניום, מייצרים סורגים שקופים לבטיחות דיירי הבית מבלי להתפשר על עיצוב הבית.