אלומיניום באוהאוס

חלונות אלומיניום באוהאוס

שיתוף תוכן

מה זה בכלל באוהאוס?


באוהאוס הוא סגנון שנקרא על שם בית הספר לאדריכלים. בית הספר הוביל את סגנון הבאוהואס להיות סגון בינלאומי. ואכן הסגנון השולט ברחבי העולם משנות ה-30 ועד שנות ה-60 היה סגנון הבאוהאוס.
הסגנון האדריכלי והעיצובי של הבאוהאוס הוא פשוט ונקי, העיצוב מתאפיין בקווים נקיים, ישרים. אלמנטים נוספים ההופכים את תוצריו לקלים ופשוטים, הן לייצור והן לשימוש. הבאוהאוס הוא אחד מאבני הדרך החשובים בתולדות עיצוב המודרני.
במהלך השנים פיתחו אדריכלים ישראלים שהושפעו מהבאוהאוס (סגנון שמומש בתל אביב ובחיפה). הסגנון התאפיין מרפסות גדולות ומאווררות, חלונות עם מפתחים גדולים , פרגולות על הגגות וגוגנים. מכאן הסגנון השתלב בחלונות אלומיניום באוהאוס, אשר מקנים את השלמת עיצוב הבית.

ייצור חלונות אלומיניום באוהאוס

קליל השיקה את מערכת חלונות הבאוהאוס, מערכת אשר זוכה לפופולריות רבה בקרב אדריכלים ומעצבי פנים רבים. הסדרה כוללת חלונות במראה מינימליסטי, בקווים צרים ובסגנון חלוקה מיוחד. אשר תואם את סגנון הבאוהאוס האדריכלי.  
המערכת החדשה של חברת קליל מאפשרת עיצוב בהתאם לסגנון עיצוב הבאוהאוס. 

מאפיינים חלונות באוהאוס

מערכת חלונות האלומניום ידידותיות לסביבה ויעליה אנרגטית. היא מספקת איטום ברמה גבוה ביותר, מאפשרת סוגי זיגוג שונים. כל זאת לשם שיפור היעילות האנרגטית. 

חלונות אלומיניום באוהאוס בלב אלומיניום

אנו בלב אלומניום נספק לכם את העיצוב העדכני ביותר בהתאם לדרישת העיצוב אשר תבחרו. חלונות הבאוהאוס מאוד פופולרי בקרב האדריכלים ומעצבי פנים. פופלריות זו גורמת להתייקרות בעלויות החומר, על כן יש לבחרו קבלן אלומיניום מקצועי שימנע מכם הוצאות מיותרות בהמשך .מערכות הסידרה מתאפיינים במראה המנימללסטי , בקווים צרים והיא מתאמה מאוד למפתחים צרים ומפתחים גדולים. 

נושאים נוספים

קבלן אלומיניום במרכז - לב אלומיניום
חומרים מקצועיים

קבלן אלומיניום במרכז

כל פרויקט של שיפוץ בית קיים או בניית בית זקוק לעבודות אלומיניום. קבלן אלומיניום הוא חלק בלתי נפרד מבנית הבית חדש – חלונות, תריסים, דלתות ומעקות, מייצרים היום בעיקר מאלומיניום. אנחנו לב אלומיניום, קבלן אלומיניום במרכז עם ניסיון בביצוע מאות פרויקטים בבתים פרטיים, בניה רוויה ומוסדות גדולים.
קיימים במרכז קבלני אלומיניום רבים, ולכן נראה שקשה להחליט איך לבחור את קבלן האלומיניום במרכז הארץ הנכון עבורכם.

קרא עוד »
איך בוחרים חלונות אלומיניום
חומרים מקצועיים

איך בוחרים חלונות אלומיניום

בחירת חלונות אלומיניום לבית נדמית טריוויאלית למדיי, אבל היא משפיעה באופן ישיר על איכות הבית. כאשר אנו בוחרים חלונות אלומיניום עבור הבית, אנו למעשה קובעים את רמת הבידוד של הבית. זה קורה כאשר אנו בוחרים את סוג הזכוכית. סוג הזכוכית שנבחר תיקבע את רמת החשיפה שלנו לרעש ולטמפרטורה. גוון הפרופיל שנבחר לחלון יתן את הטון מבחינה עיצובית ואסתטית. סוג החלון משפיע על נוחות השימוש, שכן יש מגוון רחב מאוד של פוריפלי אלומיניום.

קרא עוד »