אודותינו

מאחורי לב אלומיניום, פועלים בני אדם

אנחנו לב אלומיניום

לב אלומיניום מייצרת ומתקינה מערכות אלומיניום וזכוכית לבנייה פרטית ולבניה רוויה ולבנייה מוסדית , קירות מסך וחיפויי מבנים , מערכות סקי לייט דלתות אוטומטיות ומעקות נירוסטה וזכוכית , אלומיניום משולב עץ ואלומיניום בעל נתק טרמי גם ללקוח הפרטי וגם לקבלן וללקוח המוסדי.

אנו עובדים עם כל יצרניות הפרופילים בארץ ומבצעים את כל סוגי המערכות,כגון: אלובין, קליל, אקסטל, שרמר, פרופאל ואנו עובדים עם מערכות אלומיניום תוצרת חברות בין לאומיות כגון קוטיזו ושוקו.

 

אוהבים את העבודה

יחידיות החברה היא עמידה בסטנדרטים ובתקנים בבין לאומיים , בניית לוחות זמנים עם הלקוח על מנת לייצר סביבת עבודה נכונה. העברת בקרת איכות ותהליכים קפדנית והדוקה במהלך הפרויקטים בהתאם לתקן: ISO-9001-2015

אנו מבצעים תיכנון ביצוע של קירות מסך ומערכות אלומיניום לבנייה פרטית כולל ביצוע חישובים סטטיים על ידי מהנדס. חברתינו ביצעה פרויקטים רבים במגזר הפרטי והציבורי, לב אלומיניום מעניקה ללקוחותיה שקט תעשייתי ומספקת את כל שירותי האלומיניום והזכוכית לבנייה תחת קורת גג אחת.

התקנת חלון אלומיניום

איכות הסביבה

החברה פועלת להגברת מודעות לאיכות הסביבה של עובדיה, קבלנים וספקים.
עמידה ואכיפה של דרישות החוק התקנות והצווים בנושאי איכות הסביבה.
מתן שירותים תוך הקפדה מרבית על שמירת איכות הסיבה.
חתירה להתנהלות סביבתית ברת קיימא, המשלבת חשיבה סביבתית כלכלית וחברתית לאבטחת איכות הסביבה בדורות הבאים.

מדניות אבטחת איכות

לב אלומיניום מקיימת מערך הכשרות והדרכות לעובדים בנושאי בטיחות בעבודה, ובנושאי בקרת איכות למוצרים.
אבטחת האיכות מטפלת בנושאים כגון: ביקורת פיקוח, אימות ובדיקות, אפיון מוצרים, תכנון בדיקות ועמידה בתקנים הרלוונטיים של מוצרי הפצה, כתלות במורכבות התהליכים והשירות בתקנים הרלוונטיים.

מערך בקרת האיכות והתהליכים מבוסס על תקן: ISO-9001-2015

מימוש צרוכי הלקוח זו המטרה שלנו

אנחנו מאמינים בעבודה קשה ומסירות